Події

Схід-Експо 2019 у Києві

Архів
8-9 листопада в Українському домі у Києві відбудеться щорічна бізнес-виставка «Схід-Експо – 2019». Це відкрита платформа для налагодження контактів між підприємцями, бізнес-експертами та представниками міжнародних організацій. У межах заходу можна буде взяти участь у ділових переговорах, відвідати панельні дискусії, презентації, тренінги на тему підприємництва, експорту, інвестицій та міжрегіонального економічного співробітництва.

Особлива увага виставки – підприємцям східної України. Центральною подією стане презентація продукції та послуг від майже 200 представників мікро-, малого та середнього бізнесу Донеччини, Луганщини та Азовського узбережжя Запоріжчини: від домашніх смаколиків та текстилю до хімічної промисловості та виробництва кераміки.

Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Такою виставкою організатори прагнуть сприяти розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України.

Гості цьогорічного «Схід-Експо» дізнаються про історії успіху підприємців, інноваційні технології, розвиток бізнес-інфраструктури та можливості для розширення ринку в галузях харчової промисловості, текстилю, кераміки, туризму та інших. Це також освітній майданчик для обміну інформацією про поточні програми, послуги та ресурси для підприємців зі сходу України.
«Схід-Експо 2019» проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнерами проєкту є Донецька, Луганська, Запорізька обласні державні адміністрації та Торгово-промислова палата України.

Більше інформації на сайті http://east-expo.com.ua