Події

10 квітня – 18 квітня. Виставковий проєкт «Сучасна Архаїка»

Архів
❗ Увага! Через посилення карантинних обмежень у місті Київ, з 20 березня до 9 квітня включно виставка не прийматиме відвідувачів. Команда проєкту вже працює над онлайн-програмою. Відвідати виставку можна буде з 10 квітня. 

«СУЧАСНА АРХАЇКА» — це виставковий проєкт, що є кураторським дослідженням творчості відомого сучасного українського митця Петра Антипа.

Унікальна мистецька подія розкриває значення вислову «сучасна архаїка» крізь призму творчості Петра Антипа та висвітлює поліфонію жанрів й актуальних тем, з якими художник працює впродовж багатьох років.


Велика частина доробку народженого на Донеччині митця залишилася на окупованих територіях. Однак представлена в Українському Домі експозиція зібрала величезний обсяг найрізноманітніших робіт майстра: 50 творів монументальної, станкової та малої пластики, 60 живописних картин, близько 300 малюнків та ескізів, а також — реалізовані й зовсім нові архітектурні проєкти.

На відвідувачів проєкту очікує насичена культурно-освітня програма, що включає: обговорення, презентацію книжки Петра Антипа «Велика казка про маленького Хлопчика» від видавництва «Наш Формат», авторські та кураторські екскурсії.

Кураторки проєкту: Марина Стрельцова, Ольга Собкович

18 березня — вхід за запрошеннями.
Із 19 березня по 18 квітня — вхід за квитками з дотриманням карантинних обмежень.
Понеділок — вихідний день.
Графік роботи виставки: 11:00 — 19:00

Купити квиток: Kontramarka

Подія у Facebook.