Події

Символи: еволюція українського наративу

Архів

Public talk «Символи: еволюція українського наративу» — це публічний діалог діючих керівників культурних установ про нові підходи до актуалізації та інтеграції символів, що ідентифікують країну, виконують представницьку та об'єднавчу функції як всередині України, так і за її межами.


Запрошені спікери:

Олександр Ткаченко (Міністерство культури та інформаційної політики України), Вероніка Селега (Офіс Президента України), Юлія Федів (Український культурний фонд), Володимир Шейко (Український інститут), Антон Дробович (Український інститут національної пам'яті), Іван Козленко (Довженко-Центр), Ірина Данилевська (Ukrainian Fashion Week), Павло Гудімов (Гудімов арт-проєкт, Ya Gallery), Влад Троїцький (ЦСМ "ДАХ", ГОГОЛЬFEST), Лідія Лихач (РОДОВІД), Богдан Логвиненко (Ukrainer), Олена Брайченко (Їжакультура), Євген Клопотенко


Діалог відбудеться у 3-х блоках:

• Культурна політика. Вертикалі формування та розповсюдження

• Стратегії комунікації та інтеграція символів у площину публічного діалогу.

• Що є символом України? Реалізовані кейси.


На заході буде представлений огляд найбільш популярних відповідей з опитування «Що є символом України?», що проводиться Українським Домом. Долучайтеся до опитування: http://icc-kiev.gov.ua/symbol


Діалог «Символи: еволюція українського наративу» розпочне цикл публічних діалогів в межах нової програми Національний центр «Український дім» — «Символ». Програма покликана об'єднати професіоналів для міждисциплінарної співпраці з осучаснення культурного іміджу країни через пошук яскравих символів, що формують українську ідентичність. В межах програми будуть проведені діалоги з філософами, істориками, громадськими діячами, а також зустрічі молоді з фахівцями різних сфер.


Інформаційний партнер програми: Щоденна всеукраїнська газета "День"


❗ УВАГА ❗

Захід відбудеться відповідно до вимог МОЗ щодо маскового режиму та дотримання соціальної дистанції. Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова.


Реєстрація для ЗМІ: https://forms.gle/YHqs5dfN7AtL8xYY6


Реєстрація для глядачів: https://forms.gle/B1i87exq9X9WrhTu6


Листи-підтвердження будуть надіслані на пошту до 26 серпня.