Учасники: Ольга Вієру, директорка Українського Дому; Денис Іванов, кінодистриб'ютор та засновник кінокомпанії «Артхаус Трафік»; Ірина Данилевська, засновниця Ukrainian Fashion Week; Олена Живкова, заступник директора з наукової роботи Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.
20.11 о 14:00 — лекція-зустріч про життєздатність і стійкість Києва перед викликами і катастрофами різних століть.
Лекція від керівника Культурно-мистецького центру НаУКМА, екскурсовода Владислави Осьмак.
22.10 о 18:00 — віртуальна екскурсія Маріуполем «Місто, яке ми повернемо до життя».
Зустріч з Андрієм Марусовим, журналістом, істориком, соціологом, громадським активістом, керівником ГО «Архі-Місто».
23 листопада о 16:00 — публічне обговорення «Мистецька інтервенція Бенксі. Відкриті питання».
Відкрита розмова з експертами, стейкхолдерами, представниками місцевої влади щодо майбутнього робіт Бенксі у Києві та Київській області.
27.11 о 14:00 — лекція-зустріч про мотив перемоги світла над темрявою в українській міфології та у фольклорі.
Лекція від докторки філологічних наук, завідувачки кафедри фольклористики Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олесі Наумовської.
Відвідати проєкт «Вікна» можна з 17 по 27 листопада з 11:00 до 19:00. Понеділок — вихідний.
Адреса: Український Дім, вул. Хрещатик, 2.
Український Дім у воєнний період встановлює спеціальні ціни на квитки з метою надати можливість якомога більшій кількості людей відвідати мистецькі проєкти.
Вартість квитка: 50 грн.
Вхід вільний для: пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM — за наявності дійсних посвідчень.
Увага! Український Дім дбає про безпеку відвідувачів. У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому.
Проєкт реалізовано Національним центром «Український Дім» у співпраці з ГО «Платформа культурних ініціатив».
Здійснено у межах проєкту за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.