Події

14 липня. Презентація скульптури NOVA

Архів
14 липня о 16:00 на території Національного центру «Український Дім» відбудеться масштабна презентація скульптури Nova, яка присвячена жіночій самореалізації. Учасники події зможуть стати співтворцями артоб'єкту.

Скульптуру створено за ініціативи компанії Avon, щоб надихнути мільйони жінок реалізувати себе попри будь-які стереотипи та бар'єри на їхньому шляху.

*79% українок стикались з гендерними стереотипами особисто або чули від знайомих. Найчастіше такі упередження стосуються вибору між кар’єрою і родиною, де суспільство наголошує насамперед на родинному обов’язку. Такі дані Avon разом з Kantar отримали в межах Всеукраїнського дослідження жінок в Україні. Саме це стало поштовхом для компанії виступити на боці кожної жінки, яка має право сама обирати свій шлях і ролі в суспільстві без упереджень.

Артпроєкт покликаний привернути увагу до проблеми й нагадати, що для самореалізації жінка не зобов’язана обирати між родиною чи кар’єрою, а може успішно їх поєднувати — і що жодна із цих ролей не є винятково її обов’язком.

Скульптура Nova — це своєрідний маніфест, який показує жінку, що розбиває межі суспільних стереотипів на шляху до самореалізації. Скульптуру також створила жінка — українська сучасна художниця та скульпторка ANi Svami / Анна Надуда.


Кожен учасник дійства зможе долучитися до подолання стереотипів і до спільнотворення цього артманіфесту. Можна буде власноруч допомогти розбити рамки стереотипів навколо скульптури. Серед запрошених гостей події, а отже — і співтворців проєкту — відомі й успішні жінки: зірки телебачення, блогерки, підприємниці, жінки з бізнесу й громадські діячки.

*Всеукраїнське дослідження жінок, яке провели Avon разом з дослідницькою компанією Kantar.