Мити руки та продукти, носити маску у періоди сезонних захворювань, поважати особистий простір та дотримуватися дистанції — пандемія коронавірусу стала потужним поштовхом для формування нових звичок. У час, коли ніхто не може передбачити, як розвиватимуться події в Україні та світі, важливо зробити ці звички постійними та регулярними.

Ми не можемо сказати напевно, чи будуть нові хвилі поширення вірусу та коли ця небезпека мине остаточно. Але можемо зробити усе, що від нас залежить, щоб її подолати.

У комунікаційній кампанії «Чисто: інформаційна протидія COVID-19» Український Дім у співпраці з художниками, дизайнерами та ілюстраторами мовою мистецтва розповідає про ті щоденні ритуали, що роблять наше життя безпечнішим.

На жаль, вірус не зникає з теплою погодою і послабленням карантину, адже щодня МОЗ повідомляє про виявлені випадки коронавірусу в Україні. Проте ми віримо, що подолати пандемію можливо, дотримуючись наступних принципів:

Особиста відповідальність

Бережімо себе та близьких. Ми відповідальні не лише за себе і своє здоров'я, а й за людей поруч. Маючи міцний імунітет та переносячи хворобу безсимптомно, ми маємо бути свідомими щодо наслідків своїх дій, адже можемо становити небезпеку для близьких, що перебувають у групі ризику.

Турбота про медиків

Бережімо медиків та їх здоров'я. Дбаючи про себе особисто та близьких, дотримуючись правил послабленого карантину, ми зменшуємо швидкість поширення COVID-19, навантаження на лікарні та ризик захворіти вірусом для медиків, що задіяні у боротьбі з пандемією.

Поступовість виходу з карантину

Будьмо дбайливими. Карантин не зупинено, а послаблено. Це означає, що всі правила карантину щодо дотримання дистанції та гігієни зберігаються. Саме від нас залежить, чи ми таки вийдемо з карантину поступово, чи Уряд буде змушений оголосити повний карантин знову через надшвидке поширення інфекції.

Доброзичливість і взаємоповага

Підтримуймо одне одного. У час, коли потрібно зберігати дистанцію, кожна усмішка має значення. Бо навіть у масці видно, як очі усміхаються.

Новини

Чисто та безпечно: спецпроєкт з hromadske

Галерея

Кампанія реалізується за підтримки Посольства США в України та у співпраці з ГО «Цех експериментальної культури».
Інформаційний партнер кампанії — Громадське.