В межах кампанії «Чисто: інформаційна протидія COVID-19» українські митці, дизайнери та ілюстратори об'єдналися, щоб мовою мистецтва говорити про виклики пандемії та правила безпеки на карантині. У Галереї ділимося їхніми роботами та думками.

Ave Libertatemaveamor

«Карантин я провела вдома. Відверто кажучи, цю ситуацію я сприйняла не як покарання, а як винагороду. Час, проведений вдома — це шанс до більшого розуміння себе та оточуючих. Можливість звернути увагу на вартість часу і переосмислити свій вибір розпоряджатися ним.
Адаптуватись до нових правил не було викликом, а скоріше навпаки — підкріпленням пошуку усамітнення. Напевно, людина час від часу цього потребує.

Щоб створити сюжет, я звернулась до власної символіки, зображення персонажів, котрі, бавлячись у життя, стикаються з новими правилами, й те, як вони по-своєму це вирішують.
Приміром, правило постійно мити руки, змінювати маски в певні інтервали часу, користуватись рукавичками та антисептиком вилилось в зображення крокуючого персонажа, за котрим слідує раковина з водою, на шляху він «збирає» (змінює) нові маски та в нього, наче зброя в кобурі, антисептик, а він пробирається через хащі вірусу, відбиваючи атаки...»