Журнал УД

«І створювати, і шукати». Діалог про символи

Новини
І створювати, і шукати.

Теза про символи, яку озвучували спікери Public talk «Символи: еволюція українського наративу». Захід ініційовано Національний центр «Український дім» для обговорення у публічному полі потенціалу можливостей, який стоїть за символами.
Ця тема завжди лишалася складною і дискусійною, але сьогодні на зустрічі в Українському Домі її вдалося вивести на новий рівень обговорень. З символами активно працюють і державні органи, і культурні інституції, і фешн-індустрія, і медіа. І сьогодні всі вони готові говорити, шукати та створювати.
Готуємо до публікації озвучені на заході пропозиції щодо методів та підходів роботи з символами.
За результатами діалогу матеріали буде опубліковано у Щоденна всеукраїнська газета «День», що стала головним медіа-партнером програми «Символ».
Проведення онлайн-трансляції було реалізовано за підтримки Український кризовий медіа-центр.
Дякуємо всім нашим спікерам та партнерам!
Олександр Ткаченко (Міністерство культури та інформаційної політики України), Вероніка Селега (Офіс Президента України), Юлія Федів (Український культурний фонд), Володимир Шейко (Ukrainian Institute - Український інститут), Антон Дробович (Український інститут національної пам'яті), Іван Козленко (Довженко-Центр : Dovzhenko Centre), Ірина Данилевська (Ukrainian Fashion Week), Влад Троїцький (ЦСМ "ДАХ"ГОГОЛЬFEST), Лідія Лихач (РОДОВІД), Богдан Логвиненко (Ukrainer), Олена Брайченко (Їжакультура), Аліса Ложкіна, Pavlo Gudimov (Гудімов арт-проєкт).
Фото: Йован