Журнал УД

Український Дім Онлайн: Культурні ініціативи

Новини

Український Дім продовжує активно працювати у режимі онлайн. Ділимося з вами планами на майбутнє.


Online-виставка «У нас всі вдома» триває до 10 травня. Кожного дня знайомимо вас з хронікою карантинного життя очима митців на фейсбук-сторінці проєкту. А переглянути експозицію майже у форматі галереї можна на сайті.

7 травня у співпраці з Українським Домом стартував проєкт творчого об’єднання Art Laboratory, створений українським художником Степаном Рябченком: масштабна міжнародна онлайн-виставка Strange Time. Відвідати виставку можна на сайті проєкту.

Крім того, найближчим часом Український Дім, в межах програми «Культурні ініціативи — освіта, діалоги, комунікації», представить ще три різнопланових онлайн-проєкти:

Проєкт «Культоб’єкт» — тизер майбутнього циклу виставок із колекції музейних фондів Українського Дому. Познайомимо з найцікавішими експонатами й поговоримо про історію та її значення у житті кожного з нас.

Діалоговий проєкт «Щиро. Історії про…» об’єднає розповіді відомих та невідомих людей про життя у ритмі карантину. Проєкт покликаний об’єднати всіх — тих, хто готовий говорити, і тих, хто готовий слухати.

Ситуація з коронавірусом у світі та в Україні підштовхнула нас задуматися, як і чим ми можемо допомогти у цій боротьбі. Український Дім займеться розробкою комунікаційної компанії «Чисто: інформаційна протидія COVID-19». Використовуючи мистецькі та дизайнерські формати сподіваємося підвищити рівень обізнаності молоді та українських родин з питань протидії COVID-19.

Стежте за сторінками національного центру у соціальних мережах, а також за оновленнями на нашому сайті, щоб не пропустити все найцікавіше!

image

Програма «Культурні ініціативи — освіта, діалоги, комунікації» здійснюється за підтримки Посольства США в Україні.

Більше про програмну діяльність Українського Дому — тут.