Журнал УД

Вечір, друзі та вино в ДІМ ДІМ cafe

Новини
Вечір, друзі та вино! 🍷

Український Дім продовжує цикл подій, присвячених темі збереження та представлення української гастрономічної традиції, закладеної в межах проєкту «Смак і сіль української кухні».

25 червня запрошуємо всіх поціновувачів поринути у тонкощі традиції українського виноробства на вечорі-дегустації у ДІМ ДІМ cafe на території національного центру.

Дегустацію проведуть Іван та Алла Плачкови, засновники та співвласники сімейної виноробні «Колоніст». Протягом вечора вони розкажуть про унікальний теруар Придунайської Бессарабії, збереження традицій та майстерності фракійських виноробів та використання традиційних барриків зі сторічного французького дуба.

Закусками до вина гостей пригощатиме ДІМ ДІМ cafe.

Вина «Колоніст» були двічі представлені у Парламенті Великобританії, у посольствах Бельгії, Франції, Польщі, Болгарії, Греції та Німеччини, у Посольстві України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Крім того, це єдине українське вино з українських сортів винограду, яке було відмічене українським прапором на етикетці. Адже це вино — результат відданості та вираження любові й пристрасті до рідної землі та її щедрості.

Дата та час: 25 червня о 19:00
Місце: ДІМ ДІМ cafe, вул. Хрещатик, 2
Вартість: 600 грн.
Кількість місць обмежена!
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XDD7toRuum1J7hdi6