Журнал УД

Діяльність Українського Дому в період протиепідемічних заходів

Новини
Дорогі друзі! З жовтня до даного часу Український Дім, команда якого оголосила перезавантаження інституції, працював у надактивному режимі. У березні, після успішного проведення весняного Kyivness, було заплановано ряд виставкових проєктів («Ким я є?» та «Стереотип», «Exodus. Biruchiy 019. Montenegro»), освітні заходи від учасників «Дитячої Демократії», дитячі фестивалі та конкурси, конференції та інші події.

Однак у зв'язку з Постановою від 11.03.2020 № 211 КМУ, запровадженням плану протиепідемічних заходів та обмежень від КМДА, ми вимушені заявити про скасування та перенесення всіх публічних подій. Нові дати будуть оголошені згодом.

Ми разом із нашими партнерами із повною віддачею працювали над організацією запланованих заходів. Оскільки національний центр є госпрозрахунковим підприємством, що утримується виключно за рахунок надходжень від власної діяльності та проведення заходів, вимушена перерва у їх проведенні є вагомим викликом для нас.

Але ситуація з COVID-19 є форс-мажорною та загрозливою, потребує розуміння та високого рівня відповідальності від кожної організації та кожного з нас.

Команда УД закликає всіх бути уважними до свого здоров'я та користуватися перевіреними методами захисту: ретельно мити руки, використовуючи після цього антисептичні засоби, збалансовано харчуватися та пити достатньо рідини, не перемерзати та уникати контактів із хворими людьми.

Але ми продовжуємо працювати над майбутніми програмами діяльності. Команда УД проведе цей період часу у плануванні подальшої діяльності Українського Дому, роботі зі стратегування та розробці нових захопливих проєктів, а також займемося створенням нового плану подій, враховуючи інтереси наших партнерів та замовників.


Дякуємо вам за розуміння!