Журнал УД

Анонс перших проєктів 2021 року!

Новини

Український Дім з початку року активно працював над підготовкою майбутніх проєктів. Наступні місяці точно будуть насичені масштабними подіями, знаковими виставками та унікальними заходами. Анонсуємо перші проєкти!


З 26 лютого до 8 березня в національному центрі відбуватиметься захід неймовірного масштабу — Мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен», , що включатиме велику експозицію, інтелектуально-дискусійну програму Косач Talks, трансляцію опери Le UA Влада Троїцького та інші цікаві події. Проєкт реалізують Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти і Національний центр «Український дім».

А вже 19 березня в Українському Домі розпочнеться кураторська ретроспективна виставка «Сучасна архаїка» українського художника Петра Антипа. На відвідувачів чекають 50 творів монументальної, станкової та малої пластики, 60 живописних робіт, близько 300 малюнків та ескізів, а також реалізовані та зовсім нові архітектурні проєкти майстра. Виставка триватиме до 18 квітня.

Нарешті можемо сказати так: зустрінемося в Українському Домі!


Важливо! Правила перебування на території національного центру: дотримання дистанції 1,5-2 м між відвідувачами та обов'язкове використання маски або респіратора (маска має щільно прикривати ніс та рот). Кількість відвідувачів деяких заходів може бути обмежена відповідно до чинних правил проведення культурно-мистецьких заходів. Вся детальна інформація повідомлятиметься на сторінках подій.