Журнал УД

Вебінар фотографині та авторки проєкту Children of Vision Аліни Кісіної

Новини
Український Дім запрошує на вебінар фотографині та авторки проєкту Children of Vision Аліни Кісіної.

Children of Vision — це онлайн-платформа, яка дає можливість молоді ділитися своїми світлинами та спілкуватися з однодумцями, захопленими мистецтвом фотографії, з усього світу. Наразі проєкт об’єднав молодих фотографів з 35 країн.

Протягом вебінару Аліна Кісіна розповість про ті можливості для самовираження, що відкриває проєкт Children of Vision для дітей та підлітків, а також проведе майстер-клас з фотографії.

Під час вебінару ви не тільки дізнаєтеся більше про проєкт, а й зможете долучитися до спільноти Children of Vision. Учасники спільноти матимуть можливість показати свої роботи Аліні Кісіній під час особистого спілкування, отримають доброзичливі поради, підтримку та допомогу у розвитку творчого потенціалу.

Для кого: юні фотографи-початківці до 20 років, їх батьки, молодіжні працівники (вчителі, ментори, керівники навчальних закладів)
Коли: 24 червня, 16:00-17:30
Де: Zoom
Реєстрація: https://bit.ly/ChildrenOfVision
Участь безкоштовна.
Детальніше про проєкт Children of Vision: https://alinakisina.co.uk/cov
Сторінка проєкту в Instagram: https://www.instagram.com/children_of_vision/

Аліна Кісіна — британська фотографиня українського походження. У 2016 році Аліна за підтримки та сприяння Британської Ради проєктам у сфері культури й мистецтв почала фотографувати дітей з Київського інтернату №11 для дітей з вадами зору. Проєкт отримав назву Children of Vision та знайшов підтримку Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». У вересні 2018 рокуі він був представлений на фестивалі «Арсенал Ідей». Робота над фотопроєктом Children of Vision та той відгук, який він отримав від відвідувачів на фестивалі, дав поштовх для створення міжнародної дитячої фотоплатформи з тією ж назвою.

Автор фото обкладинки: Vincent, Germany, IG @vincentseydelwinter, учасник проєкту Children of Vision