Журнал УД

Круглий стіл. Стандарти інструментів блокчейну

Новини
11 грудня 2019 року в Національному центрі «Український дім» відбувся круглий стіл Науково-дослідного центру правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру на тему «Стандарти інструментів блокчейну».
Модераторами круглого столу виступили представники Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Микола Кучерявенко і Євген Смичок, а також Генеральний директор компанії Simcord Олександр Кудь. 

На засіданні відбулося обговорення основних принципів функціонування технології блокчейн, правової природи токена блокчейну та його регулювання, а також проблематики наявних підходів до визначення основних інструментів блокчейну та їх впливу на формування нормативно-правової бази. Крім того, учасниками були визначені подальші кроки щодо розробки та впровадження нових законодавчих ініціатив та нормативної документації для розвитку в Україні ринку інформаційних ресурсів, товарів та послуг на базі технологій розподіленого реєстру. 

Круглий стіл пройшов за підтримки Національної академії правових наук України, громадської організації «НДЦ правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру» та компанії Simcord.