Журнал УД

Open Call другого сезону «Мистецтва змін»

Новини
Запускаємо другий сезон «Мистецтва змін», оголошуємо новий фокус та шукаємо нових учасників молодіжної редакції!

Близько року тому Український Дім зібрав 20 підлітків з різних міст України та запустив онлайн-медіа «Мистецтво змін», аби розповісти про те, як сьогодні молоді люди можуть впливати на зміни. Молодіжна редакція опублікувала більше, ніж 50 текстів про змінотворення, випустила друком супервипуск, записала 4 епізоди подкасту про суперечливе «Без образ», провела серію освітніх подій та створила мистецький виставковий проєкт. Медіаматеріали редакції отримали більш як 2 000 000 переглядів, а тексти випусків - понад 10 000 читачів.

У жовтні 2021 року Український Дім організував форум молодіжних ініціатив Action! Forum, що зібрав разом представників 30 команд, що змінюють сфери освіти, охорони здоров’я, мистецтва, журналістики, захисту прав людини.

Action! Forum дуже надихнув команду молодіжної програми, тому темою роботи редакції цього року буде - вплив дієвих. Наступні півроку медіавипуски будуть присвячені ініціативам молоді: відповідальному підприємництву, соціальним і культурним проєктам, стартапам та продуктами, що були створені для зміни суспільства.

Сьогодні ми починаємо відбір до молодіжної редакції, яка проведе у роботі над медіа пів року (з листопада до квітня), візьме участь в освітніх подіях, зможе долучитися до проєктів Українського Дому та реалізувати власні ідеї.

Будемо безмежно раді бачити вас частиною молодіжної редакції «Мистецтва змін»: вчитися, придумувати та втілювати. Учасником молодіжної редакції можуть бути школярі та студенти віком від 14 до 21 року. Для цього потрібно заповнити форму за посиланням до 15 листопада та пройти співбесіду з командою Українського Дому.

Чекаємо на вашу заявку та круту спільну роботу!

Форма учасника: https://forms.gle/vuhYrbNAGefLdoVi6