Журнал УД

Презентуємо подкаст «Без образ»!

Новини
1 червня Національний центр «Український дім» разом із молодіжною редакцією Мистецтво змін презентував подкаст «Без образ».

Подкаст створено в межах довгострокової молодіжної програми Українського Дому «Мистецтво змін: молодь та демократія» за підтримки Посольства США в Україні. 

У випусках подкасту молодь та дорослі говорять про суперечливе: суспільні явища та події, близькі кожному з нас. Подкаст стане платформою, на якій молодь матиме можливість висловитися та поділитися своїми думками про все, що їх цікавить та турбує. 

🔸 Випуск 1 — Культура харчування, РХП, передачки котлеток
Учасниця молодіжної програми Українського Дому Олександра Шафран та Олена Брайченко, дослідниця гастрономічної культури та засновниця проєкту Їжакультура, говорять про те, що формує нашу з вами культуру харчування, чому ми переїдаємо та возимо передачки з борщиком та котлетками від батьків.

🔸 Випуск 2 — Gap year чи вступ. УАЛ та робота під час навчання
Розмова Насті Перевертень, керівниці програми «Мистецтво змін», та Каріни Сироти, випускниці УАЛ: Gap year - рік перепочинку? Для чого потрібна перерва між закінченням школи та вступом до ВНЗ? Чому можна навчитися в УАЛ? Як поєднувати навчання в університеті з роботою? Та чи маємо ми обрати одну професію на все життя?