Мистецтво змін

Топ-10 простих кроків до змін

Прийом-прийом, Змінотворцю! Як чутно? Лови топ-10 простих кроків, за допомогою яких саме ти можеш змінити світ!

Сортуй сміття.
Сортуй сміття
Кожен з нас в середньому виробляє 9 кілограмів сміття кожного місяця. І для того, щоб не перетворити нашу планету на суцільне сміттєзвалище, нам необхідно навчитись правильно утилізувати сміття.
Щоб тобі було простіше, спочатку розділи все сміття вдома на категорії: електроніка, папір, пластик, скло, залізо, харчові продукти.
А тепер знайди пункти прийому вторсировини у своєму місці і ву-а-а-а-а-ля: +100 до твоєї карми.


Не викидай старий одяг.
Не викидай старий одяг
Це безпосередньо стосується нашого першого пункту. Не викидай речі, які вже просто набридли. Ти можеш перепродати їх, віддати в благодійні фонди, або взагалі зшити з них, наприклад, сумку-шоппер.

Годуй безхатніх тварин.
Годуй безхатніх тварин
Готова посперечатись, що біля твого дому живе хоча б один бездомний котик. Купи йому якось корму. Обіцяю, що ті вдячні очі ти не забудеш ніколи.

Надавай перевагу душу, аніж ванній.
В середньому кожен з нас використовує 250 літрів води в день. А наповнюючи ванну, ми використовуємо додатково ще 150 літрів. Уявляєш скільки ти зможеш зекономити однією простою дією?!

Говори!
Спілкуйся з людьми, думка яких відрізняється від твоєї. Прислуховуйся, ділись своїми думками, можна навіть сперечатись, якщо це допоможе тобі і твоєму співрозмовнику стати краще.

Включи кешбек на благодійність.
І пам’ятай, що будь-яка сума, може комусь врятувати життя, або подарувати незабутні емоції.

Купляй квіти у бабусь.
Частіше, такі букети не вартуватимуть дуже дорого, але принесуть неоціненні емоції. Тільки уявіть у тебе вдома стоять квіти, які були зібрані з такою турботою.

Не друкуй чеки — фоткай.
Згодні, очевидний пункт. Бо хто ще так не робить?

Більше ходи пішки.
Тут, як кажуть, можна одразу вбити двох зайців. І для здоров’я корисно, і шкоди для планети менше.

Підтримай українського виробника.
По-перше, це твоя особиста економія. Часто, українські бренди роблять якісний продукт, який коштує дешевше привезеного звідкись. По-друге, набагато менше ресурсів витрачається на локальне виробництво транспорт до споживача, аніж у випадку з експортними товарами.

Наталія Мірошниченко

Блог