Мистецтво змін

Трикутник Уолта Діснея

Хочемо вас познайомити з технікою креативного мислення — методом Уолта Діснея! Американський тренер поведінкових навичок та бізнес-консультант Роберт Ділтс сформулював простий спосіб брейншторму, що допоможе знайти креативне розв’язання будь-якої проблеми, працюючи і самостійно, і в групі.


Цю техніку ще називають «Трикутник Діснея», бо в її основі — три ролі, які треба виконати для знаходження розв'язання проблеми. Ділтс пропонує людині почергово бути мрійником, що лише продукує ідеї, реалістом, що визначає, як втілити ідею, та критиком, що аналізує доцільність ідеї. На виконання кожної ролі відводиться 10-30 хвилин.


Метод Діснея є ефективним, адже дозволяє поступово допрацьовувати найсміливіші ідеї, не відкидаючи їх ще на першому етапі. Саме завдяки тому, що Мрійники не обговорюють і не критикують ідеї, люди відчувають себе спокійно і сміливіше висловлюють свої пропозиції. Під час кожного етапу роботи треба обов’язково фіксувати УСІ ідеї та думки, щоб нічого не забути. Кіл зі зміною ролей можна робити безліч до тих пір, доки бажане рішення не буде сформовано!


Бажаємо крутого креативу!

Інфографіка