Другий сезон роботи молодіжної редакції мав бути присвячений впливу дієвих — діяльності крутих молодіжних ініціатив, що були створені для зміни українського суспільства.

Та 24 лютого усі плани було зруйновано разом із вибухами, що пролунали по всій території України. Повномасштабне воєнне вторгнення рф на територію України не дало нам повною мірою реалізувати наші плани. Та з поваги до проробленої роботи учасників молодіжної редакції, що встигли підготувати свої матеріали для випуску, вихід якого було заплановано на 3 березня, ми публікуємо їх тексти.

Ми впевнені, що маємо розвиватись і продовжувати роботу задля кращого майбутнього, що чекає на нас та нашу державу. Адже така активна інтеграція молоді у громадське життя, їх проактивна позиція у різних суспільних сферах та плекання демократичних цінностей — запорука позитивних, рішучих та якісних змін.

Сьогодні, 25 травня, публікуємо тексти, що готувалися авторами для випуску, вихід якого мав відбутися ще 3 березня 2022 року.
Другий сезон роботи молодіжної редакції мав бути присвячений впливу дієвих — діяльності крутих молодіжних ініціатив, що були створені для зміни українського суспільства.

Та 24 лютого усі плани було стерто разом із вибухами, що пролунали по всій території України. Воєнне вторгнення РФ на територію України не дало нам повною мірою реалізувати наші плани. Та з поваги до проробленої роботи учасників молодіжної редакції, що встигли підготувати свої матеріали для випуску, вихід якого було заплановано на 3 березня, ми публікуємо їх тексти з упевненістю у розвитку та кращому майбутні, що чекає на нашу країни. Адже така активна інтеграція молоді у громадське життя, їх проактивна позиція у різних суспільних сферах та несення демократичних цінностей — запорука позитивних, рішучих та якісних змін.

Сьогодні, 24 травня, публікуємо тексти, що готувалися авторами для випуску, вихід якого мав відбутися 3 березня 2022 року.
Як організувати власний день. Методики успішних людей.

Організація власного дня, це дуже складна річ для деяких людей. Кожен, напевно, стикався з ситуацією коли багато справ, але обмаль часу. Але у багатьох є питання, як саме планувати свій час, щоб все встигати і сну 8 годин було.

Як навколо своєї ініціативи створити дружнє комьюніті у маленькому місті

Leap (Leadership Engagement Activism Program) - освітня платформа у м. Рівне від благодійної організації «Серце дітям України»
Риси справжнього лідера

Лідерство – дуже складна наука, а лідери – люди здатні згуртовувати й направляти. Вони мають неабиякий вплив у суспільстві. Не дарма кажуть, що лідери правлять світом. Ви колись задумувались якими якостями володіє людина, здатна об'єднати вчорашніх ворогів.
Поради від Андрія Болехівського, консультанта та бізнес коуча з тайм-менеджменту.
Тайм-менеджмент та поради успішних людей

Випускова редакторка: Анастасія Перевертень
Літературна редакторка: Мане Манукян
Дизайн та верстка випуску: Ярина Крученюк
Дизайн обкладинки: Анна Сарвіра, клуб ілюстраторів Pictoric
Дизайн програми: Даша Подольцева
Ілюстрації: unDraw