День Незалежності

Про режисера вистави — Влада Троїцького

Режисер мультимедійної вистави «ШЛЯХ ДО...» — Влад Троїцький, відомий своїми міждисциплінарними проєктами та експериментальними візіонерськими рішеннями.


У лютому Влад Троїцький представив Re:post-оперу «LE» до святкування 150-річчя Лесі Українки, яке проходило в Українському Домі в межах проєкту «Леся Українка: 150 імен». Опера запам'яталася глядачам винятковою яскравою подією.


Проєкт до Дня Незалежності — інший. Кількість мистецьких складових, залучених у виставу, збільшилася, драматургія цього разу розгортатиметься у 4-вимірному просторі, залучаючи всі органи чуття та емоційного сприйняття.


«На День Незалежності хочеться свята, але свято має бути в контексті — коли ти бачиш, через що проходиш. Чому назва «ШЛЯХ ДО...»? Тому що ми вимріюємо Україну, в якій хочеться жити — це великий посил у майбутнє. Тільки від нас залежить, куди цей шлях приведе. Вистава налаштована на творення, але творити має кожен — поставити запитання, отримати досвід емоційного переживання та з цим переживанням змінювати своє життя. Тому це дійство буде зрозумілим та цікавим для всіх», — поділився режисер.


Вистава проходитиме 25-28 серпня у Національному центрі «Український дім»

25 серпня — вхід за запрошеннями.

Квитки — https://bit.ly/shliakh-do-kvytky

Вартість вхідного квитка: 500 грн.

Приємний бонус для власників карток VISA: знижка 5% на оплату квитків вашою карткою.


Проєкт реалізується Національним центром «Український дім» за підтримки Visa та Ощадбанк у співпраці з ГОГОЛЬFEST.


Фото: Дмитро Барулін