Національний центр «Український дім» представляє вражаючу масштабну програму до Дня Незалежності України. Подій такого формату ще не було в Україні — унікальний та небувалий глядацький досвід для всіх відвідувачів.

Мультимедійна site-specific вистава «ШЛЯХ ДО...»

«ШЛЯХ ДО...» — це велика мрія про майбутню Україну, в яку всі ми хочемо прийти. У виставі ідея шляху розкривається як метафора змін та сутнісних перевтілень, прийняття себе та звільнення від будь-яких умовностей. Шлях зрілості, незалежності та опанування власної сили.

Драматургія розгорнеться у 4-вимірній площині — захоплюючи увагу глядачів через усі органи чуття та проводячи через весь спектр емоцій. Це новий та експериментальний формат проєкту, втілений у синтезі мистецьких та технологічних компонентів:
• новаторська візіонерська режесура вистави
• масштабна інсталяція, інтегрована у простір глядацької зали
• мультимедійна проєкція на 360° у 25-метровому просторі атріуму Українського Дому
• сучасний образний балет
• оригінальний спів
• акторське читання, що базуються на метафоричних текстових фрагментах поеми Тараса Шевченка «Сон»
• сучасна композиторська музика, створена спеціально для вистави

Site-specific орієнтація з максимальним використанням особливостей багатошарової архітектури — це унікальна особливість вистави, можлива для реалізації тільки у просторі Українського Дому.

Запрошуємо вас у небувалу мандрівку крізь простір та час, шляхом емоційних переживань та трансформацій. Через сучасність — у майбутнє.

Тотальна відеоінсталяція «Україна з неба»

Український Дім — дім для всіх українців.

Представляємо тотальну відеоінсталяцію «Україна з неба», яка відкриє дивовижні краєвиди, культурні феномени з усіх регіонів країни з висоти пташиного льоту. Інсталяція розгорнеться у форматі 360° в атріумі Українського Дому, на трьох ярусах. Художнє світло та оригінальна музика створить чарівливу та сугестивну атмосферу для відкриття України з абсолютно нових сторін.

Графік роботи інсталяції:
25 серпня — з 12:00 до 16:00
26-28 серпня — з 11:00 до 19:00

Новини проєкту

Організатор:
Партнери:
У співпраці: